Служба зайнятості реалізує низку програм, спрямованих на створення нових і збереження існуючих робочих місць, розвиток бізнесу та забезпечення ефективної зайнятості населення. До них відноситься і урядовий проєкт грантової підтримки бізнесу «єРобота: Власна справа».

Позитивним прикладом втілення згаданого проєкту є досвід пані Інни, підприємиці з смт Нововоронцовка. До широкомасштабного вторгнення росіян у неї був магазини будівельних матеріалів. Після деокупації вона вирішила відновити діяльність і, оскільки є великий попит на відбудову, розширити спектр послуг.

Підприємиця у відповідному додатку проєкту «єРобота» склала бізнес-план щодо виробництва шлакоблоків (будівельний матеріал, що використовується для відновлення пошкоджених домівок й господарських дворів) і успішно пройшла співбесіду щодо його захисту у службі зайнятості. Згодом отримала позитивне рішення Державного центру зайнятості на отримання коштів мікрогранту.

За грантові кошти Інна Леонідівна вже придбала вібростіл для виробництва шлакоблоків. Також, за умовами цієї програми вона створила два робочих місця, на які були працевлаштовані особи з числа зареєстрованих безробітних.

Про це повідомляє Бериславська філія Херсонського обласного центру зайнятості.

Добірка корисних посилань, які допоможуть отримати грант на створення або розвиток власної справи:

“Власна справа” https://is.gd/eqqrr6

“Грант для ветеранів та їх подружжя” https://is.gd/jxqZ7j

Подання заявки на грант в Дія https://diia.gov.ua/services/categories/biznesu/yerobota

Покрокова відеоінструкція щодо подання заяви http://surl.li/icgxg

Порядок надання грантів для бізнесу http://surl.li/icidg

Отримати онлайн-консультацію фахівця Бериславської філії Херсонського ОЦЗ щодо отримання мікрогрантів в рамках проєкту «Власна справа» можна: за телефоном 0935678405 або у групі підтримки Telegram https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Kherson

Консультанти працюють для вас:

понеділок-четвер: 08.00-17.00.

п’ятниця: 08.00-16.00.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я