Projector Foundation запускає безоплатне дистанційне навчання у сфері креативних та IT індустрій, спрямоване для розвитку навичок та кар’єрного зростання жінок із деокупованих територій України. Проєкт реалізується за підтримки ІСАР Єднання.

Податися на навчання, що стартує наприкінці жовтня, можна за трьома напрямами:

Курси розроблені так, щоб студентки отримали не тільки теоретичні знання, але й практичні навички, необхідні для роботи на початковому рівні. В рамках курсу студентки працюватимуть з кейсом реального клієнта, а після закінчення — отримають сертифікат та готові кейси для свого портфоліо.

Дедлайн подачі заявок: 17 жовтня 2023 року (вівторок, о 23:00).

Окрім навчання, проєкт містить в собі складову психологічної, HR та менторської підтримки. Це 6 групових сесій з досвідченими експертами, які допоможуть покращити необхідні навички, адаптуватися до навчання та подолати стрес, пов’язаний зі змінами в житті.

Додатково всі отримають доступ до Projector Library — найбільшої онлайн-бібліотеки з більш ніж 640 лекціями від експертів з українських та світових компаній.

Щоб долучитися до програми навчання, необхідно залишити заявку — у формі.

Для участі у конкурсі можуть подаватися жінки, що проживали чи наразі проживають у громадах, чи на територіях, які включені до переліку деокупованих територій.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я