Про це пише Vogue.

1 листопада на Netflix відбудеться світова прем’єра серіалу “Перші дні” (Those Who Stayed).

Він розповідає про початок повномасштабного вторгнення та охоплює історії містян, які залишалися у столиці в лютому-березні 2022 року. Це вперше, коли світова прем’єра українського проєкту відбудеться саме на Netflix — на 18 європейських країн одночасно.

Кожен епізод “Перших днів” — це художній мініфільм, натхнений справжніми подіями, а деякі персонажі мають прототипів у реальному житті. Ольга з дітьми вимушена жити в одному домі з двома чоловіками — нинішнім і колишнім; Максима війна застає на роботі, у зоопарку, звідки він не може виїхати; безхатько, що живе в машині, допомагає місцевій ТрО, а хлопчик Єгор заспокоюється тим, що у своїй уяві збиває ракети, як злих пташок; німець Клаус приїжджає до Києва, щоб забрати дівчину, але опиняється серед волонтерів і долучається до їхньої праці, а легенда української естради, прототипом якої став Андрій Данилко, проводить стрими зі своєї столичної квартири — і стає натхненням для мільйонів.

Кожну серію зняв окремий режисер: Катя Царік, Павло Остріков, Олексій Єсаков, Тала Пристаєцька, Артем Літвіненко, Валентин Шпаков. Шоураннерка серіалу — Анастасія Лодкіна.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я