Світловодська громада, що на Кіровоградщині, передала обладнання для військових 194 батальйону Херсону 124 бригади ТРО та гуманітарну допомогу для жителів Херсонщини.

Про це повідомляє Громадська організація «Стаття 5» у Фейсбуці.

Для військових передали: потужний інверторний генератор, дві портативні зарядні станції, чотири маскувальні сітки, рятувальні жилети, плівку для облаштування воєнних таборів та бліндажів, плівка броньована, вогнегасники, фарбу, мотузки, канати, троси, жгути – різних розмірів та щільності, мішки, засоби особистої гігієни, засоби від комах тощо.

Також доставили гуманітарну допомогу: продукти, солодощі, засоби особистої гігієни для дітей та дорослих, мийні засоби, вітаміни, ліки та медичні засоби, речі для новонароджених, ковдри, постільну білизну, подушки, для дітей – олівці, фломастери, зошити, альбоми тощо. Таку допомогу направили для мешканців Херсонщини, які постраждали внаслідок затоплення, пов’язаного з підривом Каховської ГЕС.

У поїздці також взяв участь Світловодський міський голова Андрій Маліцький, який передав військовим антидронову рушницю.

Це не перша співпраця учасників ГО “Стаття 5” з бійцями-штурмовиками 124 бригади ТрО, адже в цьому батальйоні проходять службу понад 50 військових зі Світловодської міської територіальної громади, які безпосередньо звернулися до учасників громадської організації з проханням про допомогу.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я