Медичні працівники з усіх областей України продовжують прибувати до  Херсонщини й Миколаївщини для підсилення кадрової спроможності лікарень цих регіонів. Навантаження на медичні заклади зросло внаслідок підриву Каховської ГЕС.

Відрядження почалися з 20 червня, і вже 111 медиків долучилися до роботи в Херсонській області і 30 — у Миколаївській. Кожна команда працює від двох тижнів до місяця. Планується, що лікарі допомагатимуть колегам від трьох до шести місяців.

Про це повідомляє Міністерство охорони здоров’я України.

Загалом понад 900 фахівців погодились підсилити лікарні постраждалих регіонів. Найбільше медиків-добровольців — із Черкаської, Тернопільської, Вінницької, Одеської областей та міста Київ.

Нагадаємо, медики можуть бути залучені до підсилення медзакладів у кілька способів:

  • -через керівника лікарні, який подає списки охочих медичних працівників для їх направлення у відрядження для надання медичної допомоги та/або реабілітаційної допомоги;
  • -самостійно, зателефонувавши на «гарячу лінію» МОЗ та залишивши заявку на участь за номером телефону: 0-800-60-20-19.

До роботи залучаються, зокрема, такі фахівці: лікар-анестезіолог, лікар-терапевт, лікар-травматолог дитячий, лікар-офтальмолог, лікар-невропатолог, лікар-фтизіатр, лікар-хірург щелепно-лицевий, лікар-нейрохірург, лікар-гематолог, лікар-рентгенолог, лікар-онколог, лікар-гінеколог-онколог, лікар з променевої терапії, лікар невідкладної (екстреної) медичної допомоги, медичні сестри та ін.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я