Жителька Каховки Олена Шубинець завжди мріяла про власну справу. Її рідне місто наразі перебуває під тимчасовою окупацією. Попри повномасштабну війну, жінка відкрила у Херсоні свою кав’ярню та наважилась працювати у місті, яке щодня обстрілюють російські військові, пише Суспільне Херсон.

Кав’ярня — це перший досвід ведення власного бізнесу для Олени Шубинець. До початку повномасштабного вторгнення вона працювала на заводі з виробництва продуктів харчування та жила у Каховці.

“Ми мріяли про свій власний бізнес ще тоді, коли жили в Каховці до війни. Там якось не склалося, адже інша робота була. Війна почалася, ми виїхали, спочатку у Вінницю – там теж не склалося. Ось, повернулися ближче до Каховки, але вона в окупації. Сподіваємось, що скоро буде перемога, що звільнять наше рідне місто, ми вернемось, і, може, ще й там відкриємо щось своє”, — говорить жінка.

До відкриття готувались три місяці. За барною стійкою працює сама Олена, їй допомагає бізнес-партнер. Підприємиця каже, відкрились місяць тому, щоб відновлювати Херсонщину і допомогти коштами податковій.

Відвідувачам також пропонують долучитись до збору на потреби ЗСУ. У закладі стоїть скриня, зроблена другом-військовим, каже Олена Шубинець.

Олена говорить, на досягнутому не зупинятиметься. Хоче започаткувати мережу кав’ярень не лише у Херсоні, а й сусідньому Миколаєві.

Загалом, за даними Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, з початку 2023 року на Херсонщині зареєстрували понад 2500 нових суб’єктів господарювання. Переважна більшість із них – 2399 отримали статус фізичної особи-підприємця, решта 150 — юридичні особи.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я