Дитячий простір “Бериславський вулик” для дітей із родин внутрішньо переміщених осіб Бериславської міської територіальної громади Херсонщини відкрили на базі однієї з бібліотек Кривого Рогу.

“Велика подяка всім, хто зробив свій внесок у створення цього особливого місця для наших діток! “Бериславський вулик” УГКЦ буде не лише місцем розваг, а й навчання різних корисних речей. Зичимо всім працівникам та відвідувачам “вулика” безмежного натхнення та яскравих результатів! Нехай цей простір наповниться дитячим сміхом, веселощами та радістю”, – зазначається на сторінці Бериславської міської ради.

Ця ініціатива об`єднала спільні зусилля, зокрема, Криворізької міської ради, Парафії мучеників Макавейських м. Берислав, Української освітньої платформи, Бериславської райдержадміністрації, Управління освіти, культури, молоді, туризму та спорту Бериславської міської ради, а також Бериславського фахового педагогічного коледжу.

Така плідна міжмуніципальна співпраця та долучення зусиль благодійних організацій сприяє створенню умов для змістовного дозвілля та розвитку дітей, які важко переживають тягар війни та вимушені були покинути свої домівки.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я