Того самого дня, 24 лютого 2022 року, звичайний далекобійник однієї з транспортних компаній був змушений відмінити свій рейс, і долучився до лав прикордонників.

Його історію опублікував 79 прикордонний Херсонський загін Держприкордонслужби.

“Закарбувалися в пам’яті перші дні повномасштабної війни. Навіть не уявляв, що все тільки починається. Пам’ятаю, що вирувало відчуття ненависті до ворога та максимального патріотизму до своєї країни”,- розповідає воїн на псевдо “Ізя”.

Сьогодні кулеметник «Ізя» виконує бойові завдання в групі швидкого реагування одного з підрозділів Херсонського прикордонного загону.

«Після підриву Каховської ГЕС надійшло розпорядження висунутися та зайняти позиції на березі Дніпра, саме тоді наша група заклала основу створення опорного майданчику для просування наших військ вперед», – зазначає прикордонник.

Для прикордонників Херсонського загону було почесно і відповідально взяти участь у найзапекліших боях за маленький, але досить важливий клаптик української землі. Саме завдяки якісній бойовій роботі підрозділу “Ізі” та інших підрозділів Сил оборони півдня було закладено фундамент майбутнього просування.

“Найскладнішим завданням було втримати зайняті позиції. 5 діб ми тримали оборону під безперервними обстрілами з важкого озброєння та авіації, але незважаючи на шалений тиск, досягли успіху в закріпленні. Якось окупанти вирішили штурмувати наші позиції, все грамотно продумали, на їх погляд… Спочатку били по флангах, а потім заходила піхота на броні. Командир нашої групи одразу зрозумів задум ворогів та максимально підготувався до цього. Працюючи, як один механізм, хлопці відбили масовану навалу”, – емоційно згадує оборонець півдня.

Наразі “Ізя” продовжує працювати над знищенням окупаційних військ на півдні України.

“Маю надзвичайну мрію – повернути всі наші окуповані території, сісти на березі моря, в Феодосії, та згадати усіх побратимів, хто віддав своє життя за Батьківщину”, – розповів прикордонник.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я