Про це пише Караван історій.

Український рок-гурт The Hardkiss разом із режисером Мітею Бородіним та оператором Русланом Богданом представили особливий відеокліп на пісню «00:00». Цей драматичний і емоційний мініфільм – присвята українським героям-енергетикам, які тримають наше світло.

У головних ролях знялися актори Олександр Кобзар, Ксенія Баша та Вероніка Ольшана. А разом із ними в кадрі з’явилися реальні співробітники Херсонобленерго, які в кадрі нічого не грали, а просто робили свою важливу повсякденну роботу. “З тих, кого ви можете побачити у відео, шістьох людей вже немає в живих, вони загинули на роботі. Наша історія про самотність. Про відвагу та сміливість. Про енергетика під час війни», — розповідають Бородін та Богдан.

“Ідея зняти цю історію прийшла минулої зими, коли українці сиділи без світла, – розповідає режисер. – Багато хто знімає кіно про військових. Нам захотілося розказати про ще одних героїв нашого часу — енергетиків. Знімали в лютому, в Посад-Покровському Херсонської області”.

Відео знімалося окремо від пісні – цей метч стався пізніше. “Коли нам надійшла пропозиція підібрати музику до відеороботи, ми зрозуміли, що ця пісня ідеально підходить. І за настроєм, і за змістом. «00:00» — одна з найулюбленіших наших пісень з альбому The HARDKISS «Залізна ластівка». Вона досі не була екранізована, але ми так давно мріяли про це, — каже Юлія Саніна, фронтвумен гурту The Hardkiss. — Це історія переживання за рідну людину,  котра знаходиться в небезпеці, ризикує своїм життям. Пісня разом із відеорядом — це присвята людям, які, незважаючи ні на що, продовжують працювати, продовжують жити заради інших. Як би складно не було, нам доведеться говорити на ці теми. Говорити з людьми про їхні втрати, психологічно підтримувати, разом шукати мотивацію жити далі».

Фото: надані пресслужбою The Hardkiss

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я