У Херсоні дві громадські організації облаштовують пральну кімнату для мешканців гуртожитку, де живуть люди із підтоплених після підриву російськими військовими Каховської ГЕС будинків та волонтери, повідомляє Суспільне Херсон.

За словами завідувачки гуртожитку Владислави Богданової, у приміщенні майбутнього прального комплексу почали ремонт. Громадські організації закупили обладнання. Це по три пральні машинки та сушарки, а також праски, раковини, бойлери.

Ми зіткнулися з тою проблемою, що люди, які заселилися в гуртожитки не мали відповідних санітарних гігієнічних умов. Тобто, постала проблема насамперед, що потрібні пральні, санітарні зони, щоб люди мали можливість в належних умовах задовольняти свої гігієнічні потреби. Таким чином ми вийшли на реалізацію цього проєкту“,  розповів виконавчий директор ГО “Херсонська регіональна ліга соціальних працівників України” Ігор Цуркан.

Ідея реалізувати проєкт належить двом громадським організаціям, розказує голова громадської організації “Громада UA” Наталя Шатілова.

Тут у нас співфінансування. Крім того, що люди донатили з усієї України на всю херсонську область і Херсон, було зібрано 400 тис. І до цих грошей ми зараз додаємо. Сюди вже ми закупили будівельні матеріали та продовжуємо ще потихеньку закуповувати. Ми міняємо тут все, з нуля починаємо. Починаємо з проводки, комунікацій, тому що ми розуміємо, якщо робити, то робити один раз. Далі ми плануємо перейти до душових кабінок“,  говорить Наталя Шатілова.

Проєкт буде реалізований не лише у цьому гуртожитку. Є ще два обʼєкти. Також розглядається проєкт зі створення “Соціальної пральні”, куди б люди могли приносити свої речі й безплатно їх прати.

фото Суспільне Херсон

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я