Вінницький рятувальник звільняє від смертоносних пасток Чернігівщину, Харківщину та Херсонщину — продовжує виконувати завдання навіть попри нещодавнє поранення.

Історію героя переповіли 25 серпня у головному управлінні ДСНС України у Вінницькій області.

Знайомтеся, старший водій-сапер Андрій Маковійчук з Вінниччини. Головний майстер-сержант, так тепер звучить звання випускника Вінницького училища ЛДУ БЖД, який у 2017 році прийшов служити у вінницький гарнізон ДСНС, — йдеться у повідомленні.

Андрію 28 років. Він справно виконує поставлені бойові завдання. Постійно залучається до проведення розмінувань не лише на території області, а й в інших областях. Зокрема, був рятувальник на ротаціях ще до початку повномасштабного вторгнення рф в Україну.

Разом із піротехнічним розрахунком вінницький рятувальник побував у Чернігівській, Харківській та Херсонській областях.

З Херсонської області вінничанин повернувся десять днів тому.

Вінницький сапер налаштований рішуче йти до мети та нести службу в одному із найризикованіших підрозділів — частині піротехнічних робіт та підводного розмінування. Не зламало непохитність вибору професії Андрія навіть цьогорічна березнева надзвичайна подія, коли рятувальник, спільно з трьома вінницькими колегами отримав поранення.

Про цей випадок Андрій говорить не охоче. Каже, то дрібниця.

  • Звісно, що в перші секунди, коли здетонував снаряд напружилися всі, та ненадовго, бо зраділи, що у свідомості та руки й ноги на місці. Єдине, що налякалися найрідніші, коли я їм подзвонив і сказав, що трохи справи пішли не позаяк мали б бути, — додає вінничанин.

Наш надзвичайник оптиміст, навіть про неприємні моменти говорить із посмішкою на обличчі. Запевняє, що жити потрібно з позитивними думками й вірою в Перемогу.

-Треба насолоджуватись цим життям, насолоджуватись кожною миттю, кожною дрібницею, радіти сонцю та вітру. Дякувати за кожен новий день життя. І, дякувати тим, хто боронить нашу країну. Дякувати їм щохвилини, щосекунди, незважаючи ні на що, ні на війну, ні на втрати, ні на поразки, — говорить вінницький герой.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я