Питанням відключення квартир від мережі централізованого опалення та встановлення індивідуального джерела тепла у Херсоні займається спеціальна постійно діюча комісія. Вона розпочала свою роботу 1 грудня поточного року і 12 херсонців уже подали свої заяви на її розгляд.

Про це повідомив начальник Херсонської МВА Роман Мрочко.

Для того, щоб відключити оселю від централізованого опалення та встановити індивідуальне джерело теплозабезпечення, її власник повинен звернутися до цієї комісії із заявою за адресою: м. Херсон, вул. Ярослава Мудрого, 45, каб. 102.

У заяві встановленого зразка власник квартири зазначає причини відключення. До заяви додається копія паспорта власника (власників), копія свідоцтва про право власності (дарування, купівлі-продажу) на квартиру.

Відключення від мереж централізованого теплопостачання і гарячого водопостачання у житлових будинках регулюється Правилами надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 № 630 (зі змінами), Порядком відключення споживачів від систем централізованого опалення та постачання гарячої води, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України 26.07.2019 № 169.

Важливо: навіть у разі позитивного вирішення питання про відключення квартири від централізованого опалення, розпочати ці роботи можна буде тільки по завершенні поточного опалювального сезону.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я