Кабінет Міністрів України виділив Херсонській ОВА додаткові кошти на ліквідацію наслідків підриву російською федерацією греблі Каховської гідроелектростанції. Відповідні рішення Уряд ухвалив на засіданні 6 жовтня 2023 року.

«Наближається зима і роботи з відновлення забезпечення водою та теплом мешканців Херсона потрібно прискорити. Фінансуванням в необхідних обсягах держава забезпечила. Загалом Уряд виділив сьогодні додатково майже 335 мільйонів гривень на відновлення інфраструктури міста, що постраждала внаслідок терористичного акту на Каховській ГЕС», – зазначила Перший віце-прем’єр-міністр України – Міністр економіки України Юлія Свириденко.

Так, з резервного фонду державного бюджету виділяються 186,9 млн грн для відновлення об’єктів водо- та теплопостачання у Херсоні, пошкоджених внаслідок підриву російською федерацією греблі КГЕС. З них буде спрямовано на відновлення:

  • – об’єктів водопостачання – 145,65 млн грн;
  • – об’єктів теплопостачання – 41,28 млн грн.

Іншим рішенням Уряд виділив 147,98 млн грн на відновлення транспортної інфраструктури в місті, яка постраждала внаслідок підриву греблі ГЕС.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я