17 травня на Херсонщині відновили роботу Великоолександрівське та Нововоронцовське бюро правової допомоги. Відтоді до юристів бюро звернулись вже близько 400 громадян, з них 40 клієнтів потребували вторинної правової допомоги — підготовки документів до суду та представництва інтересів в суді.

Найчастіше люди зверталися з питаннями щодо отримання компенсації за пошкоджене чи зруйноване майно, державної допомоги, виплат та компенсацій, а також щодо прийняття та оформлення спадщини.

Також юристи працюють над відновленням роботи консультаційних пунктів. Такі пункти вже працюють на базі органів пенсійного фонду, служби зайнятості, пробації та будинку тимчасового та постійного проживання осіб похилого віку. За сприяння військової цивільної адміністрації здійснюються виїзні консультування й на території старостатів.

Як отримати безоплатну правову допомогу:
1.Телефоном у контактному центрі системи БПД за номером: 0 800 213 103 дзвінки безкоштовні або з Telegram: https://t.me/+380677213103 (Юристи на лінії пн-пт з 8:00 до 18:00 за Київським часом);
2.Щоб отримати правову консультацію письмово, напишіть у Telegram-бот: https://t.me/LegalAidUkraineBot (юристи відповідають у робочі дні).
3.Або завітайте до найближчого з бюро: https://bit.ly/bpd_buro

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я