Минулого дня на території деокупованої Херсонщини працювали 37 бригад – це 164 робітників та 59 одиниць техніки.

Про це повідомляє Херсонобленерго.

Відновлюють енергопостачання херсонські енергетики спільно з бригадами колег з ПАТ “Полтаваобленерго”, ПАТ “Кіровоградобленерго”, АТ “Вінницяобленерго”, АТ “Житомиробленерго”, АТ “Рівнеобленерго” та ПАТ ” Тернопільобленерго”.

Ремонтні роботи проводили на повітряних лініях напругою 35 кВ, 10 кВ та 0,4 кВ, які живлять населені пункти: с. Кочубєївка, Архангельське, П’ятихатки, с. Петрівка, Новосілка, м. Берислав, Новорайське, Першотравневе, Біла Криниця, м. Херсон, Олександрівка, Чорнобаївка.

У Бериславському районі, с. Першотравневе, Новосілка в мережах напругою ПЛ — 10 кВ виконано ремонт повітряної лінії, у м. Берислав після обстрілу відремонтовано мережу ПЛ — 0,4 кВ.

У с. Новорайське в мережах ПЛ — 0,4 кВ виконано ремонт повітряної лінії. У с. П’ятихатки в мережах ПЛ — 0,4 кВ виконано ремонт повітряної лінії та замінено пошкодженої опори в мережах ПЛ — 10 кВ. У с. Новопетрівка виконували ремонт шафи ТП.

У с. Кочубеївка та с. Петрівка у мережах ПЛ —10 кВ здійснено розчистку траси повітряної лінії.

У м. Херсон по мережах ПЛ — 6 кВ виконано відключення пошкодженого кабеля для ремонту. У кабельних мережах КЛ-6кВ виконували ремонт КЛ (земляні роботи та встановлення муфти), на ЗТП виконували ремонт підстанцій після підтоплення та обстрілу. У мережах ПЛ-0,4 кВ виконано ремонт відгалуджень до житлових будинків, та ремонт ліній після обстрілу.

У с. Чорнобаївка ПЛ-0,4 кВ виконано ремонт шести відгалуджень до житлових будинків. У с. Олександрівка по мережі ПЛ — 10 кВ виконано підготовку до монтажу проводу, у мережі ПЛ-0,4 кВ виконано демонтаж пошкодженого обладнання.

Продожено роботи також і у мережах напругою ПЛ — 150/35 кВ, зокрема виконано розчистку траси повітряної лінії.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я