«Форма вогню» – документальний фільм українського авторства для іноземної спільноти про роботу рятувальників Хмельницького гарнізону восени 2022 року у Херсоні.

Головна мета стрічки, авторства Костянтина Дєтковського та Василя Київського, популяризація історій Героїв без зброї та посилення підтримки України в країнах Заходу. Значну частину сцен фільму складають відео з  нагрудних камер надзвичайників під час порятунку херсонців з палаючих від обстрілу ворога житлових будинків.

“Кожному з нас важко оцінити ту чи іншу діяльність – так було і у мене, допоки мені не показали ці страшні кадри на мобільному – з першоджерела. У цей момент вирішив – історія цих Героїв без зброї, визнання їхньої важкої праці, мають стати надбанням історії”, – зазначив Василь Київський, режисер документального фільму “Форма вогню”. 

У стрічці лише один із епізодів роботи рятувальників – щоденно вони продовжують протистояти ворогу і на відносно тилових територіях. Тому команду надзвичайних, у день презентації фільму, було відзначено нагородами за роботу у Херсоні та за титанічну працю під час ліквідації ракетного обстрілу одного з об’єктів інфраструктури у Хмельницькому. 

Вже з 22 лютого фільм “Форма вогню”  буде представлений у кінотеатрі для глядачів міста Хмельницький, далі – для всієї країни. Автори стрічки подадуться і на міжнародні кінофестивалі та адаптують фільм для англомовної аудиторії.

фото: ДСНС України

Трейлер стрічки:

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я