На підконтрольну Україні територію повернули 4 дівчинки та 3 хлопчики віком від 3 до 17 років.

Радісною новиною поділився начальник Херсонської ОВА Олександр Прокудін.

Серед них – сімнадцятирічний юнак, якого окупаційна влада намагалася внести до списків реєстрації військових. Так звана “поліція” неодноразово приходила до нього додому на перевірки, а військовий комісар відкрито погрожував матері кримінальним звинуваченням. Брата хлопця викрали після доносу сусіда і його жорстоко катували у полоні.

Тринадцятирічній дівчині доводилося ховатися вдома щодня до вечора, щоб окупаційна влада не виявила, що вона відмовляється відвідувати російську школу. Її сім’я постійно отримувала погрози, що її заберуть та помістять в інтернат.

Кожна врятована дитина зазнавала тиску та спроб стерти свою ідентичність. Але, на щастя, це все позаду.

Сьогодні вони проходять реабілітацію в Центрах надії та зцілення, де отримують психологічну підтримку, допомогу з документами та безпечне місце для життя.

Цей порятунок відбулося за сприяння благодійної організації «Save Ukraine» у межах ініціативи Президента України Bring Kids Back UA.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я