За процесуального керівництва Олешківської окружної прокуратури жительці регіону заочно повідомлено про підозру у пособництві державі-агресору (ч. 1 ст. 111-2 КК України).

За даними слідства, 59-річна підозрювана у червні 2022 року, погодившись на співпрацю із ворогом, обійняла посаду директора так званого «Муниципального унитарного предприятия «Водограй» Белозерской поселковой территориальной громады».

Жінка впровадила виплату заробітної плати співробітникам у рублях, які готівкою отримувала в окупаційній адміністрації району та привозила до каси підприємства.

Крім того, виконуючи розпорядження «влади», встановила нові тарифи на водопостачання та водовідведення, вивіз побутових відходів. Працівникам наказала приймати оплату за послуги у рублях.

Також підозрювана поставила підприємство на облік в окупаційній податковій службі та відкрила рахунок підприємства у російському банку.

Досудове розслідування та оперативний супровід здійснюється ВП №1 ХРУП ГУНП в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я