Мова йде про Юрія Гусєва.

Про власне призначення він повідомив на сторінці у Фейсбук:

“Сьогодні Президент України Володимир Зеленський своїм Указом призначив мене Надзвичайним та Повноважним Послом України в Азербайджанській Республіці. Щиро дякую Главі нашої Держави за довіру та обіцяю служити Україні на новому для мене дипломатичному фронті, а також докласти усіх зусиль задля зміцнення Україно-Азербайджанського стратегічного партнерства у цей історичний для наших країн час. Вдячний усім за підтримку!” – йдеться в дописі.

Відповідний указ оприлюднений на сайті Президента України.

Юрій Гусєв з 13 липня 2019 по 3 грудня 2020 року перебував на посаді голови Херсонської обласної державної адміністрації.

Запам’ятався тим, що на зустрічах з’являвся у шкарпетках та футболках із зображенням гусей. Дарив каченят першокласникам. Худнув на всю країну. Створював управління щастя у Херсонській ОДА.

При ньому Херсонська ОДА оскандалилась на всю країну з виступом гурту “Степ” у сесійні залі напередодні 8-го березня. Але Юрій Гусєв відреагував швидко і звільнив кількох чиновників, винних, як він заявив, у організації цього заходу.

З 03 грудня 2020 — Генеральний директор Державного концерну «Укроборонпром». 27 червня 2023 року Указом Президента України звільнений із займаної посади.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я