Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб відправив черговий вантаж допомоги на  Херсонщину. Фільтри для води, бутильована питна вода, продукти харчування, засоби гігієни, негашене вапно, –  це те, що сьогодні необхідно херсонцям, це ті потреби, про які вони повідомили Штабу, пише ВІТА ТБ.

До формування гумвантажу долучилися координатори Штабу, депутати обласної та Вінницької міської рад, громадські організації-партнери, представники територіальних громад області та чимало інших небайдужих жителів Вінниччини.

Так, участь у роботі Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу з початку його заснування бере Бершадська громада. І вже не вперше бершадчани збирають допомогу постраждалій Херсонщині.

-Цього разу наша громада передала дві помпи, питну воду, продукти харчування, гумові чоботи та інші речі, які зараз так необхідні для жителів Херсонської області, – сказав Бершадський міський голова Віталій Драган. –  Готові працювати й надалі.

Депутатка обласної Ради – координаторка Штабу Ірина Івасюк зазначила, що до збору чергової допомоги для Херсону долучився постійний партнер Міжрегіонального штабу Ральф Пітер Ольснер, засновник організації «Люнебургський проєкт допомоги Україні е.В.».

–  Пан Пітер передав для жителів Херсонщини акварюкзак «ПАУЛ». Цей  фільтрувальний апарат важить 20 кг і може очищувати не менше 1200 л води на добу та забезпечувати питною водою близько 400 людей, – розповіла Ірина Івасюк. – Це розробка німецького інституту. Якщо випробовування на Херсонщині доведуть ефективність приладу,  то Ральф Пітер Ольснер обіцяє привезти ще кілька екземплярів.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я