Про це повідомляє Черкаська міська рада.

Днями представники комісії для організації робіт із відновлення зруйнованих об’єктів житлового фонду с.Новопетрівка, яка була утворена згідно із розпорядженням міського голови Черкас Анатолія Бондаренка, відвідали село. Тут рашисти зруйнували 168 будинків.

«Тут ми на власні очі побачили наслідки війни, яку розв’язала проти України російська федерація. У Новопетрівці вона торкнулася майже кожної родини. Тому ми розуміємо, що відновлення нормальної життєдіяльності села неможливе без дружньої допомоги міст центральної України, зокрема, і Черкас. Приємно було бачити, як життя у Новопетрівку повертається. Якщо ще кілька тижнів тому село було майже порожнім, то зараз в свої оселі повернулися більше 300 селян із близько 500, які жили тут до вторгнення. Вони дуже вдячні жителям Черкас за підтримку», – розповідає директор депаратаменту архітектури та містобудування, який тільки-но повернувся з Херсонщини, Артур Савін. 

За його словами, наразі у Новопетрівці відновили кілька десятків будинків. Роботи проводяться без залучення бюджетних коштів, за допомогою БО «Фонд допомоги та надії», силами приватних будівельних та комерційних компаній Черкас.

«Село оживає, у тому числі і завдяки допомозі нашої області. Вважаємо, що цю роботу треба продовжувати. Велику вдячність висловлюємо підприємцям, які вже активно долучилися до відбудови Херсонщини. І запрошуємо доєднатися тих, хто ще цього не зробив. Можна посприяти будівельними матеріалами – передусім покрівельними, також необхідні вхідні двері. Маємо об’єднати зусилля, щоб жителі постраждалої Херсонщини якнайшвидше повернулися до нормального життя», – прокоментував заступник міського голови Черкас Віктор Беззубенко, який координує роботу з відновлення помешкань у с.Новопетрівка.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я