Олександр Ковтуненко, начальник відділення підводного розмінування ЧПРП та АРЗСП, вже 11 років служить в лавах ГУ ДСНС України в Херсонській області.

Його історію опублікували на сторінці Головного Управління ДСНС України у Херсонській області.

“Страху в роботі не відчуваю, ми добре підготовлені, тому просто сумлінно працюємо, хтось повинен займатися цією справою.

Запам’яталися встановлені у дворах, де жили мирні люди, протитанкові міни з різними “пастками”.

Найтяжче в роботі – коли гинуть побратими, тоді дуже важко на серці. Але ми — одне ціле, важко, та треба ставати до роботи. Кредо у нас таке: “Глибше закопуй! Далі відходь!” – слабину давати не можна.

Що дає натхнення в роботі?..

Був один випадок… Розміновували електромережу та дорогу близько чотирьох кілометрів до села цілий тиждень, вона була просто всіяна всіма видами мін. Дуже втомилися, нас вийшли зустрічати мешканці села, що там жили, одна старенька бабуся поцікавилася, що ми робили, та з надією спитала:

– То це у нас тепер світло буде?

– Так, енергетики приїдуть та відновлять вам світло.

– А дорогу теж розмінували?

-Так!

– Боже, синочки! Ми ж тепер можемо по хліб поїхати!..

Виявилося, що люди не могли виїхати з села навіть по хліб, ця дорога для них – зв’язок зі світом і ми його їм повернули.

І досі ця бабуся перед очима, згадую і моторошно стає за них. Але тоді я зрозумів всю важливість нашої праці. З того моменту не виникає сумнівів, що ми потрібні, нас чекають, ми на своєму місці. Працюємо та віримо у Перемогу!»

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я