Чаплинська селищна територіальна громада, яка є членом Асоціації міст України на Херсонщині, підтримує захисників України, котрі відстоюють її незалежність, суверенітет та територіальну цілісність.

Громада ухвалила та реалізовує Програму підтримки військовослужбовців, які проходять службу в лавах Збройних сил України, інших формувань та здійснюють заходи з національної безпеки та оборони, відсічі та стримування збройної агресії російської федерації.

Програмою на поточний рік передбачено, що мешканці громади, які мають намір добровільно вступити до лав Збройних Сил України, інших формувань або бути зарахованим на військову службу за контрактом та будуть мобілізовані, починаючи з 01.05.2024, мають можливість отримати від громади одноразову грошову допомогу у розмірі 50 000 грн.

За умовами Програми одноразову допомогу можуть отримати також мешканці громади, які прийняті на військову службу в ЗСУ та інших відповідних формуваннях з 24.02.2022, – 5000 гривень.

Нагадаємо, що Чаплинська територіальна громада є тимчасово окупованою з перших днів повномасштабного вторгнення. І сьогодні її мешканці, кого ворог позбавив рідного дому, і хто опинився далеко від своїх домівок, наближають омріяну Перемогу, допомагаючи ЗСУ, – сумлінною сплатою податків, донатами на українське військо та самовідданою службою у Збройних Силах України.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я