За матеріалами СБУ тюремний строк заочно отримав колишній юрисконсульт ГУ ДСНС Херсонської області Костянтин Шостак, який перейшов на бік ворога під час окупації Херсона.

За даними слідства, після повномасштабного вторгнення зрадник погодився на пропозицію окупаційної адміністрації очолити так званий «юридичний відділ» захопленої росіянами державної установи.

Перебуваючи на посаді, він організовував роботу псевдопідрозділу. Готував розпорядчі документи та проводив інвентаризацію майна управління для передачі його в розпорядження «новому» керівництву.

Для поповнення «штату» обвинувачений схиляв колишніх колег перейти на «службу» до загарбників, мотивуючи високою зарплатою та соціальними гарантіями з боку держави-агресора.

На підставі зібраної СБУ доказової бази суд визнав Шостака винним за ч. 5 ст. 111-1 (колабораційна діяльність) Кримінального кодексу України. Його засуджено до 10 років позбавлення волі, з конфіскацією майна.

Перед звільненням Херсона зрадник втік. Зараз він продовжує виконувати злочинні завдання окупаційної влади у тимчасово окупованому Генічеську.

Викриття злочинної діяльності ворожого поплічника здійснювали співробітники СБУ в Херсонській області за процесуального керівництва обласної прокуратури.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я