Громадська організація «Потрібні тут» за підтримки Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) залучила 10 молодіжних команд з Херсонщини для участі у програмі UPSHIFT. Дана програма допомагає молоді створювати соціально важливі проєкти для розвитку своїх громад та розв’язання її актуальних проблем.

UPSHIFT — молодіжна програма, яка реалізується Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) у понад 40 країнах з 1996 року. Програма надає можливість молоді пройти тренінг за методологією Human Centered Design (людиноорієнтований дизайн). За допомогою досвідченого/ї ментора/ки, команди учасників крок за кроком досліджують вибрану проблему, вивчають цільову аудиторію та тестують свої ідеї. В результаті команди створюють проєктні ідеї та отримують фінансування на їх втілення.

На навчальному тренінгу 16-19 травня об’єдналися 20 команд — з Херсонщини, Одещини та Миколаївщини. З самого Херсона на буткемпі було 6 команд, 3 команди було з Херсонської області та 1 команда, учасники якої евакуювалися з Херсона в Одесу. 

Молодь Херсонщини працювала над пошуком рішень для проблем, що стосуються ментального та фізичного здоров’я однолітків, протимінної безпеки, інклюзивності, екології та збереження національної спадщини. Під час чотирьох насичених днів апшифтери не тільки навчалися проєктному менеджменту, а й розвивали свої навички креативності, роботи в команді, комунікаційні навички, лідерство та критичне мислення.

Зовсім скоро молодіжні команди розпочнуть реалізацію своїх проєктів.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я