Херсонець Дмитро Ігнатов 20 років працює у правовій сфері та займається музичною діяльністю. У квітні 2022 року чоловік виїхав з окупованого на той час міста до Києва.

У столиці продовжив дві справи свого життя – юридичну практику та музику. На концертах він збирає гроші на потреби ЗСУ, пише Суспільне Херсон.

За словами Дмитра, його спеціалізація у юридичній сфері – сімейне право.

“Зокрема, це розлучення, питання по дітях, по аліментах. І також адміністративні справи у сфері безпеки дорожнього руху. Деякі справи я веду і по Херсону так само. Тим більше, що є можливість це робити дистанційно шляхом проведення відеоконференції”, – розповідає чоловік.

У Києві Дмитро також надає фахові онлайн консультації херсонцям, займається веденням відповідної рубрики в одному з благодійних фондів.

“Це може бути тема мобілізації, військовослужбовців, соціальної допомоги та виплат, а також ВПО. Можуть бути консультації з цивільного законодавства, з податкової, і, можливо, адміністративного. Я так дивлюся, що багато людей стикаються з порушенням їх прав і свобод. По-перше, це, скажімо так, дещо юридична неграмотність самих людей, не обізнаність, а з іншого боку, незнання своїх повноважень або перевищення повноважень державними органами представників влади”, – говорить Дмитро.

Понад 20 років чоловік вокаліст гурту “Роллікс”, який було засновано на початку 2000-х років у Херсоні. За його словами, після переїзду до столиці, склад гурту змінився.

“Наш басист Євген Гейко з початку війни пішов на службу до ЗСУ, то відповідно ми не можемо грати в такому складі, який був раніше”, – розказав Дмитро.

Творчість гурту з початком повномасштабного вторгнення має мету допомогти Збройним Силам України.

“Наша основна мета, ціль – це збір коштів для ЗСУ. В тому числі для наших друзів, які перебувають на службі. І ми за цей час зібрали близько 200 тисяч гривень”, – розповідає чоловік.

За його словами, гроші збирають на різні потреби: старлінки, амуніцію, ремонт автівок та купівлю необхідного військового обладнання/

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я