Наступного тижня, 21-22 лютого, відбудеться стратегічна сесія установи «Агенція регіонального розвитку «Офіс Євроінтеграції» Херсонської області», у якій візьмуть участь представники обласної та місцевих воєнних адміністрацій, бізнесу, громадських і благодійних організацій та інші проактивні мешканці регіону.

Мета зустрічі – разом напрацювати ідеї щодо відновлення та розвитку Херсонщини, які стануть фундаментом для подальшої роботи Агенції.

Захід проходитиме в безпечному місці в Херсоні, також є можливість долучитись в режимі онлайн.

Для участі у розробці стратегії Агенції обов’язкова попередня реєстрація за посиланням: https://forms.gle/y6YD5iv7ZpuoMuDN7

Детальну інформацію щодо місця та часу проведення, а також посилання на відеоконференцію отримають лише зареєстровані учасники.

Стратегічну сесію проведуть досвідчені експерти з регіонального розвитку: команда ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» на чолі з Павлом Ярмієм і команда Агенції регіонального розвитку Волині на чолі з Валерією Гончаренко.

Зокрема, під час заходу розглянуть такі питання:

  • виклики та проблематика регіону;
  • місце Агенції у процесі відновлення та розвитку Херсонської області;
  • місія, візія, напрямки діяльності Агенції;
  • проєктна діяльність та партнерства Агенції.

Проєкт «Інституційна підтримка Агенції Регіонального Розвитку «Офіс євроінтеграції» Херсонської області» імплементує ГО «Агенція регіонального розвитку Таврійського об’єднання територіальних громад» за фінансової підтримки уряду Німеччини в межах проєкту «Сприяння економічній участі вразливих груп населення, включно з внутрішньо-переміщеними особами, в Україні», який виконує німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я