Вона отримала орден “За мужність” ІІІ ступеня.

Руслана на псевдо “Сіма” стала до лав ЗСУ добровільно, коли їй було лише 18. Не змогла залишитись вдома, коли ворог топче її землю.

Сьогодні вона проходить реабілітацію після важкого поранення, яке отримала під час обстрілу, виконуючи бойове завдання у складі Херсонської бригади Сил територіальної оборони ЗСУ. Ця смілива дівчина перенесла вже п’ять операцій.

Згадує той час, коли прийшла до тями та зрозуміла, що ноги уже не має. Усвідомити відразу це було неможливо. Було дуже важко. Безперервно Руслану мучили страшні фантомні болі. Лише завдяки брату, друзям і побратимам, тисячам людей, які постійно писали слова підтримки, дівчина почала повертатися до життя.

Перші кроки на милицях — це було дуже важко. Проте дівчина не здавалась.

Дякуючи небайдужим людям, благодійній організації, Руся отримала протез та почала вчитися ходити знову.

Вже більше ніж пів року Руслана в постійному русі, не збирається здаватися. Все завдяки шаленій волі, витривалості, любові до життя та своєї країни.

Вона вважає, що настала її черга допомагати бійцям, які лише починають цей складний шлях.

— Побратими, якщо ви дійсно чогось хочете, то все можливо, – говорить Руслана. — Ви можете більше, ніж ви думаєте. Зараз допомагаю військовим, повертаю їх до життя. Я намагаюсь зрозуміти людину, відчути її. Ми виходимо в гори та вчимося ходити там, де пройти непросто. Навчаю жити знову так як і раніше, і розумію, що в нашій країні з такими пораненнями можна працювати, робити свою справу та створювати сім’ї.

Нині в очах захисниці не має ні краплі розпачу та зневіри, є лише віра та надія на те, що все закінчиться — і небо України буде мирним.

— Дуже важко зараз планувати щось, коли ти не знаєш, що з тобою буде завтра, – задумливо говорить Руся. — Проте добре знаю, що буде наша Перемога!

Дякуємо захисниці!

Джерело: Сили територіальної оборони ЗСУ 

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я