До списку ідентифікованих додаєлось ще дві роботи, які потрапили в кадр пропагандистського сюжету, знятого у серпні 2023 року в Криму, в Центральному музеї Тавриди.
Ростислав Звягінцев (1938-2016). Оленяр Камчатки. 1974. Полотно, олія.
Заслужений художник України жив і працював у Києві та Рівному. У своїй творчості поєднував традиції національної школи живопису з досвідом європейського імпресіонізму. Багато оспівував українську природу, але не обмежувався цією темою. Картина «Оленяр Камчатки», одна з основних у творчості художника, присвячена життю людей Далекого Сходу — регіону, де народився Ростислав Звягінцев.
Джемма Скулме (1925-2019). Весілля (триптих). 1969. ДВП, олія
Це одна з наймаститіших постатей мистецтва Латвії другої половини XX століття, представниця знаменитої династії художників — творців латвійського класичного модернізму. Спонтанний, експресивний помах пензля Джемми Скулме, у якому відчутне прагнення свободи, створював впізнавані образи, які спираються як на латиські національні, так і на світові архетипи. Питання збереження та успадкування національної культури для неї завжди залишалися важливими.
Також у сюжуті зафіксували ще дві роботи, викрадені окупантами з Херсонського художнього музею, які ідентифікували раніше:
- Георгій Петров (1927-2013). Дощ. Вулиця в Херсоні. 1992. Полотно, олія.
- Лариса Мандрикова. Чорна трава. Із циклу «Брати наші менші». 1988. Полотно, олія
Робота з ідентифікації вкраденого триває.