Це робота миколаївського 3D-дизайнера Олександра Єрмолаєва, який заснував некомерційний авторський проєкт MiniMisto для популяризації пам’яток архітектури України.

Про це йдеться на сторінці Херсонського художнього музею у Фейсбук.

Після повномасштабного вторгнення діяльність проєкту сконцентрувалася на відтворенні історичних споруд, зруйнованих і пошкоджених внаслідок бойових дій. У такий спосіб лего-архітектор і його команда намагаються привернути увагу до злочинів росіян, а також вчергове нагадати про важливість збереження культурної спадщини.

Одним з об’єктів проєкту став і Херсонський обласний художній музей ім. О.Шовкуненка (раніше – Міська дума). Олександр Єрмолаєв згадує і про пограбування музею російськими окупантами, і про те, що споруда двічі постраждала внаслідок російських обстрілів, і про те, як Херсон сколихнув весь світ своїми протестами, пережив окупацію, а тепер майже щодня потерпає від хаотичних ворожих обстрілів.

«Обіймаємо кожного херсонця і щиро співчуваємо кожному, хто постраждав від російської агресії. Тримайся, місто Героїв, жахлива доля спіткала твоїх мешканців, але ти мусиш бути сильним, мусиш стояти за весь Південь… за всю Україну! Ми обов‘язково переможемо!» – написав Олександр Єрмолаєв.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я