У жовтні 2022-го, як тільки наші мужні ЗСУ почали звільняти територію Херсонської області від окупантів, енергетики ПрАТ «Рівнеобленерго» вперше вирушили на відбудову та відновлення електромереж Херсонщини.

Відтоді високовольтники, кабельники, бригади дільниць з експлуатації розподільних мереж, працівники відділу технічного аудиту здійснили 12 вахт на Херсонщину, де персонал щодня працює у небезпечних для життя умовах через замінування місцевості, високу концентрацію боєприпасів, що залишилися після бойових дій, у безпосередній близькості до зони ведення боїв.

Усі роботи проводяться лише після огляду на розмінування території саперами ДСНС.

«Працюючи тут, по-особливому відчуваєш наскільки наша робота важлива для людей, радієш, повертаючи світло у села та міста. Адже люди не бачили його місяцями, а дехто й понад рік. Разом з електропостачанням сюди повертається й життя… Херсонщина стала нам другою домівкою ще й завдяки людям, їхній щирості та вдячності за нашу працю». – розповідає майстер служби ліній Олександр Гродський.

З жовтня 2022 року бригада високовольтників з Рівненщини ввела в роботу 14 підстанцій 35\10 кіловольт та провела ремонт на понад 118 км пошкоджених повітряних ліній, повернувши електропостачання у 44 населених пункти Херсонщини. Бригади розподільних мереж відновили лінії 0,4-10 кВ у 17 населених пунктах Бериславського району. Також кабельниками ПрАТ «Рівнеобленерго» безпосередньо у Херсоні було проведено ремонт кабельних мереж напругою 6 кВ.

Також “Рівнеобленерго” відгукнулося на прохання про допомогу Чорнобаївської, Білозерської та Дар’ївської територіальних громад Херсонської області, що постраждали від підтоплення внаслідок підриву окупантами Каховської ГЕС. Туди з Рівненщини двічі відправлявся вантаж з матеріалами для осушування та проведення будівельно-відновлювальних робіт.

За небайдужість та надану допомогу ПрАТ «Рівнеобленерго» отримало подяку від Херсонської обласної військової адміністрації.

А минулого тижня розпочалася 13 вахта рівненських бригад на півдні країни.

Четверо енергетиків ПрАТ «Рівнеобленерго», згідно з Указом Президента, отримали медалі «За працю і звитягу» саме за відновлення електромереж Херсонщини. Високі державні нагороди отримали майстри Олександр Гродський та Олександр Приступа, електромонтери з ремонту повітряних ліній електропередачі Вадим Яремчук та Андрій Пархомчук.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я