Квадрик, Трикутя і Кружко вирушають в один із головних центрів і портових міст півдня України – рідний Херсон. Герої розвіюють російську багаторічну брехню і дізнаються про те, що насправді його заснувала не імператриця Катерина. Вони виявили справжню звитягу херсонців і побачили, як під час окупації люди виходили на мітинги, аби протистояти російській агресії.

Зрештою Квадрик, Трикутя і Кружко побували на місці однієї з найбільших світових трагедій – підриві Каховської ГЕС, внаслідок якого було затоплено навколишні землі, та змогли врятували маленького песика.

Серіал розповідає про українські міста, які постраждали під час війни рф в Україні. У коротких епізодах ідеться, зокрема, про історичні пам’ятки в контексті сучасної реальності, що створює паралель між минулим і сьогоденням. У першій частині кожного епізоду головні герої мандрують містами, допомагаючи малечі зануритись у захопливий світ української історії та відчути героїзм минулого.

У другій частині, у легкій і доступній для дітей формі, уникаючи чутливих зображень, показано реалії шкоди, заподіяної українським містам і культурним пам’яткам.

Проєкт призначений для дітей віком від 6 до 12 років, а також для батьків, вчителів і всіх, хто прагне навчити молодше покоління цінувати культурну спадщину та пам’ятати історію України.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я