Реанімаційна палата, кімната ментального здоров’я для працівників, ігрова кухня, санвузол — так облаштоване укриття у Херсонській дитячій обласній клінічній лікарні.

Директорка Херсонської обласної дитячої лікарні Інна Холодняк розповіла кореспондентам Суспільного, у сховищі облаштовані більше ніж десять кімнат.

“В укритті створені реанімаційна та хірургічна палати. Вони облаштовані апаратами ШВЛ, моніторами, інкубаторами. Є додаткове устаткування живлення, обігрівачі, стіл для маленької перев’язувальної. Є всі необхідні вироби медичного призначення. А також є кімната ментального здоров’я для медичних працівників та ігрова для маленьких пацієнтів”, — говорить директорка медзакладу.

Також за словами Інни Холодняк, є душова та туалет, для самих маленьких пацієнтів кухня з водою та технікою. Там можуть перебувати діти з батьками під час небезпеки.

Одна з кімнат в укритті облаштована для маломобільних пацієнтів: там цілодобово є світло, вода та необхідні лікарські засоби продукти. В укритті є вільна зона WI-FI, там лікарі також надають онлайн консультації.

Найулюбленіша кімната у пацієнтів лікарні — ігрова. Інна Холодняк каже, діти там граються, ті, хто отримують лікування тривалий час, про неї знають. У разі потреби, з дітьми там займається психолог.

Директорка закладу каже, всі пацієнти, які перебувають в лікарні, з вечора спускаються до підвального приміщення і там ночують, незалежно від того, звучить повітряна тривога чи ні.

фото: Суспільне Херсон

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я