У Міжнародний день волонтера Президент України Володимир Зеленський зустрівся з представниками українського волонтерського руху та вручив їм відзнаку Президента «Золоте серце».

Про це повідомили в Офісі Президента України.

За вагомий особистий внесок у надання волонтерської допомоги та розвиток волонтерського руху відзнаку Президента України «Золоте серце» отримали представники волонтерських організацій і рухів, які сприяють забезпеченню оборони, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією Росії та подоланню її наслідків.

Серед нагороджених – Сергій та Анастасія Рибальченки, волонтерське подружжя з Херсона.

Сергій Рибальченко до повномасштабного вторгнення працював завгоспом у готелі «Рішельєвський» у центрі Херсона. 24 лютого 2022 року його розбудила дружина і сказала, що почалася війна. Він все ж таки вирішив поїхати на роботу, щоб законсервувати будівлі готелю, поставити їх на сигналізацію. І з того часу повертався додому лише двічі. Він почав приймати в готелі біженців із найближчих населених пунктів, де вже точилися бої. Пізніше до нього приєдналася дружина Анастасія, пише видання «Ґрати».

Упродовж окупації Херсона готель «Рішельєвський» прийняв понад 5 тисяч людей. І до сьогодні подружжя продовжує розвозити гуманітарну допомогу по громаді, допомагати забивати вікна після обстрілі

фото: Офіс Президента України

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я