Про це повідомила Херсонська обласна служба зайнятості.

Станом на 01.05.2024 Херсонська обласна служба зайнятості видала 2781 направлення на виконання суспільно корисних робіт у деокупованих громадах області.

На деокупованих територіях Херсонського та Бериславського районів це ремонтно-відновлювальні роботи, розвантаження гуманітарної допомоги, будівництво захисних споруд цивільного захисту, упорядкування та прибирання територій тощо.

Для людей – це можливість отримати тимчасову роботу та мати стабільний заробіток, а для громад – відновлення їх життєдіяльності.

У суспільно корисних роботах можуть брати участь:
– працездатні особи, у тому числі особи, що не підлягають призову на військову службу, які за віком і станом здоров’я не мають обмежень до роботи в умовах воєнного стану, а саме:
– зареєстровані безробітні та інші незайняті особи, зокрема внутрішньо переміщені;
– працівники функціонуючих в умовах воєнного стану підприємств (за погодженням з їх керівниками), що не залучені до виконання мобілізаційних завдань (замовлень) та не зараховані до складу об’єктових формувань цивільного захисту, – у порядку переведення;
– особи, зайняті в особистому селянському господарстві;
– студенти вищих, учні та слухачі професійно-технічних навчальних закладів;
– особи, які забезпечують себе роботою самостійно.

На осіб, які беруть участь у суспільно корисних роботах, поширюються державні соціальні гарантії, передбачені, зокрема, законодавством про працю та зайнятість населення і загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Період участі зараховується до страхового стажу

«Гаряча лінія» Херсонського обласного центру зайнятості:

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я