Навесні 2023 року Управління перевірило закупівлі павільйонів – укриттів на транспортних зупинках та електроенергії, здійснені комунальним підприємством Миколаївської міської ради «Миколаївелектротранс», в результаті чого виявлено порушень на суму 5,8 млн грн та 3,4 млн грн відповідно.

Всупереч вимог рішень виконкому Миколаївської міської ради, не забезпечено створення захисних споруд цивільного захисту у порядку, передбаченому законодавством. Освоєні кошти використано непрозоро, з недотриманням діючих вимог, у зв’язку з чим втрачено комунальних ресурсів на 5,8 млн гривень.

Контроль за готовністю павільйонів для використання за призначенням, як споруд цивільного захисту, не проводився. Паспорта та облікові картки споруд цивільного захисту відсутні. Павільйони не внесено до фонду захисних споруд. Фактично вказані споруди обліковуються КП «Миколаївелектротранс» серед основних засобів як конструкції.

За матеріалами перевірки відкриті кримінальні провадження. Комунальне підприємство оскаржує у суді вимогу аудиторів щодо усунення порушень.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я