Фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Миколаївській області здійснили 382 контрольні заходи, охопивши контролем фінансових і матеріальних ресурсів на суму 12,8 млрд гривень у 2023 році. Зокрема, провели ревізій – 21, державних фінансових аудитів – 4, перевірок закупівель – 17, моніторингів закупівель – 340.

Вжитими заходами, завдяки зусиллям аудиторів, забезпечено відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на загальну суму 65,7 млн гривень.

Виявлено порушення у сфері закупівель на загальну суму 1,5 млрд грн. За результатами проведених моніторингів замовники відмінили торги по 27 процедурам на суму 29,8 млн грн та розірвали 51 договір на загальну суму 864 млн гривень.

З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат правоохоронним органам передано 47 матеріалів (ревізій – 19, перевірок закупівель – 8, інформацій – 20), за якими розпочато 13 досудових розслідувань. Долучено до кримінальних проваджень 18 матеріалів.

Крім того, завдяки участі спеціалістів Управління у перевірках, які проводились правоохоронними органами, 50 довідок та висновків долучено до кримінальних проваджень. Вручено 3 письмові повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

За вчинені фінансові порушення 21 посадову особу притягнуто до матеріальної і дисциплінарної відповідальності.

Керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій, прийняли 14 управлінських рішень за результатами ревізій та перевірок закупівель, а на основі державних фінансових аудитів прийняли до виконання 58 пропозицій.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я