Херсонський обласний центр з гідрометеорології оприлюднив погодні підсумки квітня 2024 року по Херсонській області та по місту Херсону.

Погоду переважної частини квітня на території Херсонської області визначало поле підвищеного тиску, завдяки чому утримувалась суха та тепла погода. Відмічалися надзвичайно високі температури повітря, були зафіксовані рекордні середньодобові та максимальні температури повітря.

Наприкінці другої декади місяця переміщення холодного повітря з північного сходу призвело до зниження температури та утворення заморозків на висоті 2 см над поверхнею ґрунту до 2℃. Часом циклонічна діяльність та атмосферні фронти обумовлювали невеликі та помірні дощі, окремі грози та тумани.

Середня місячна температура становила +15℃, що на 5°С вище кліматичної норми.

Максимальна температура повітря підвищувалась до +27-28℃.

Мінімальна температура повітря знижувалась до +1-2℃.

Кількість опадів склала в західних районах області 17 мм (57% місячної норми), в північних районах області випало 14 мм (41% місячної норми).

По місту Херсону середня місячна температура повітря квітня становила 15,1℃ тепла. За 142 роки метеорологічних спостережень, за рейтингом найтепліших, цей квітень посів 1 місце, перевищивши попереднє значення найтеплішого квітня 14,1℃ тепла у 2018 році.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я