Спільний з ДСНС пілотний проєкт з відкриття добровільної пожежної охорони в установах природно-заповідного фонду стартував у нацпарку «Кам’янська Січ».

Про це повідомили в Міністерстві захисту довкілля та природних ресурсів України.

У добровільну пожежну охорону входять шість працівників нацпарку. Вони пройшли навчання зі спеціальної підготовки працівників місцевої пожежної охорони в аварійно-рятувальному загоні спеціального призначення Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Херсонській області.

Їхні головні завдання – запобігання пожежам та їх гасіння, ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій, забезпечення пожежної безпеки на території нацпарку. Добровільна пожежна охорона Національного природного парку «Кам’янська Січ» має все необхідне обладнання для проведення рятувальних операцій, включаючи спеціальний одяг та два пожежні автомобілі.

Вона взаємодіятиме з підрозділами Оперативно-рятувальної служби цивільного захисту, спеціальними формуваннями та службами з питань цивільного захисту, а також підприємствами, установами та організаціями незалежно від форм власності, розташованими на території зони обслуговування нацпарку.

фото: Міндовкілля

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я