Артистка Херсонського театру ім. Миколи Куліша Олена Галл-Савальська 19 грудня виступила в Одесі з творчою програмою “Театр призначає вам побачення”. На творчому вечорі збирали гроші для українських військових.

Про це йдеться у сюжеті Суспільне Херсон.

Залишалась у Херсоні протягом всього часу окупації міста. Через щоденні обстріли була змушена виїхати з чоловіком у грудні 2022 року. Народна артистка України Олена Галл-Савальська в одеському культурному центрі “Beit Grant” презентувала творчу програму “Театр призначає вам побачення”.

“Я не сподівалася на цю зустріч. Клянуся. Я думала — капець в окупації, ніколи вас не побачу, ваші оплески”, — говорить зі сцени артистка.

На творчому вечорі під час благодійної лотереї розіграли картину херсонської художниці Богдани Баришевої. На потреби 109 бригади “Едельвейс” зібрали 4650 гривень, розказала мисткиня.

“До мене звернулися хлопці з однієї з бригад “Едельвейс” за допомогою, що потрібні кошти на сушарки, грілки, тому що зараз дуже холодно. Вони в Донецькій області. Вирішили з театром об’єднатися. І я представила картину, яка є для мене важливою, тому що я її малювала з думками про Херсонщину, коли ми тікали в село на заході України. Саме там я пішла працювати на кухню. Коли дівчата дізналися, що я художниця, вони сказали, що я повинна малювати. Але мені не було на чому. Тому вони принесли мені багато простирадл, на яких я малювала саме ці картини. І однією з перших була саме “Херсонський натюрморт”, — говорить художниця.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я