Її історією поділився Херсонський обласний центр зайнятості.

Тетяна Василівна Тетеря – незламна жінка, яка проживає у Високопільській громаді Бериславського району. Переживши окупацію, постійні обстріли, які і досі не припиняються, Тетяна Василівна обрала шлях «не здаватися».

«Наше село під час окупації дуже постраждало. В громаді залишилися переважно люди похилого віку, пенсіонери. Розбиті будинки, магазини, не було навіть де купити хліба. За продуктами доводилося їздити в сусідні села. Так, заручившись підтримкою рідних, я вирішила відкрити магазин продовольчих і непродовольчих товарів. Власними силами ми відремонтували дах будівлі, зробили косметичний ремонт. І вже наприкінці минулого року ми відкрилися»,- розповідає Тетяна Василівна.

Однак тут постала ще одна перешкода: не було людини, яка могла б вести торгівлю в магазині. Але жінку це не зупинило. Вона вирішила сама здобути професію продавця. Фахівці Високопільського відділу Бериславської філії Херсонського ОЦЗ допомогли їй отримати ваучер на навчання за професією продавця продовольчих товарів.

«Моє бажання розвиватися і рухатися далі перебороли ті страхи і сумніви, які виникали. Адже, зараз такий час, коли кожен день – новий виклик. Із соціальних мереж я дізналася про програму “Власна справа” і знову заручилася допомогою фахівців Високопільського відділу Бериславської філії ХОЦЗ, які проконсультували мене з цього питання. Згодом я вдало захистила бізнес-план та отримала кошти на розвиток власного бізнесу», – ділиться Тетяна Василівна.

На отримані грантові кошти жінка придбала стелажі, меблі та закупила товар. На виконання умов гранту вона планує взяти на роботу жінку, яка зараз теж навчається на продавця за ваучером.

Тетяна Василівна має ще безліч амбітних планів на майбутнє та мріє про найшвидшу перемогу.

Подати заяву можна онлайн на порталі Дія https://diia.gov.ua/services/grant-na-vlasnu-spravu

«Гаряча лінія» Херсонського обласного центру зайнятості:

099 245 14 63 (для населення);

066 777 39 03 (для роботодавців).

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я