За процесуального керівництва Херсонської обласної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт стосовно колишнього провідного фахівця Головного управління ДСНС в Херсонській області ща фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України).

За держзраду судитимуть колишнього інспектора з пожежної безпеки, який став начальником при окупаційній владі у захопленому Херсоні

Працівники ДБР завершили досудове розслідування щодо колишнього посадовця ДСНС у Херсонській області, який пішов робити кар’єру до окупантів. Обвинувальний акт скеровано до суду.

Після захоплення Херсона, вже у травні 2022 року, на базі колишнього обласного управління ДСНС, окупаційна влада створила свою незаконну рятувальну службу.

Майже одразу туди влаштувався на «роботу» колишній провідний фахівець з запобігання надзвичайних ситуацій, який за лояльність отримав від окупантів посаду «начальника районного управління».

Він брав активну участь у створенні та організації роботи структурного підрозділу фейкового «мнс» в окупованому місті: набирав кадри, налагоджував матеріально-технічну базу за рахунок української рятувальної служби, організовував систему перевірок в бюджетних і не тільки організаціях.

Після звільнення Херсона фігурант втік разом з окупантами на непідконтрольні Україні території.

Чоловік обвинувачується у державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного ув’язнення з конфіскацією майна.

Спеціальне досудове розслідування здійснювалося ТУ ДБР у місті Мелітополі. Оперативний супровід – УСБ України в Херсонській області.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я