Офіцер-прикордонник на псевдо Майк організував лікування та доставку своїх бійців з тоді ще окупованого Херсона.

Історію оприлюднило Південне регіональне управління Держприкордонслужби України.

До моменту вторгнення російської федерації на територію України Майк разом зі своїм підрозділом вже близько тижня виконував завдання на адміністративній межі з тимчасово окупованою територією АР Крим. Він бачив як російські війська активізувались на Кримському півострові – розгорнули в бойові порядки артилерію та РСЗВ, проводили навчання з бойовими стрільбами.

Ранок початку великого вторгнення Майк та його підлеглі зустріли під обстрілами ворожих «градів». Дочекавшись підсилення з боку армійців, вирішили здійснити тактичний маневр на запасні опорні пункти. Під час висування до місця призначення, колона зазнала кількох ракетно-бомбових ударів російські «сушок». П’ятеро військовослужбовців отримали важкі поранення. Офіцерові довелось розвозити хлопців по лікарнях, а далі, після окупації ворогом Херсонщини, в телефонному режимі просити патріотично налаштованих людей про допомогу.

Одна сім’я зголосилась допомогти. Чоловік з жінкою організували прихисток поранених військових у домівках своїх знайомих. Для того щоб розпочати перевезення поранених прикордонників на підконтрольну територію необхідний був час, адже на російських блок-постах свіжі рани викликали б підозри.

Уже коли всі були готові до переміщення, Майк вигадував різні способи як це зробити. Для цього через водіїв рейсових автобусів він передавав документи для своїх хлопців на Херсон. Перед цим ретельно перевіряв їх на надійність, бо помилка могла вартувати життя його підлеглих. Передачу документів робив таким чином, що навіть якби хтось зрадив – хлопців ніхто б не знайшов. Далі по одному, кого через блок-пости, кого полями, усіх п’ятьох повернули до місця постійної дислокації підрозділу.

Уже за деякий час офіцера з його побратимами відправляють визволяти Херсон. Його підрозділ обороняв визначені рубежі по Дніпру. Кожен день росіяни завдавали ракетно-бомбових ударів, зокрема й найбільш моторошними ФАБ-500. Але всі вистояли та дали гідну відсіч агресору.

Офіцер впевнений, що Україна переможе, адже її захищають вірні сини українського народу!

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я