У столиці найкращих митців сцени традиційно відзначили найпрестижнішою театральною премією «Київська пектораль».

Так, нагороду в номінації «За кращу музичну виставу» отримала робота “Тигролови” Київського національного академічного театру оперети.

Прем’єра відбулась у червні минулого року.

Режисер вистави — головний режисер Херсонського академічного музично-драматичного театру імені Миколи Куліша, заслужений діяч мистецтв України Сергій Павлюк.

Лібрето: Кирило Бескоровайний, Антон Гуманюк;

Композитори: Кирило Бескоровайний, Антон Гуманюк, Богдан Решетілов.

Це мюзикл за мотивами роману Івана Багряного «Тигролови».

«Сміливі завжди мають щастя» – важливий посил, що здатний надихнути та спонукати до рішучих дій. При цьому, не розгубити свій внутрішній світ та зберегти в собі людину – самодостатню, повноцінну та вільну, котра зможе проявити свою життєву позицію та перемогти зло.

Головний герой — молодий український інженер-авіатор Григорій Многогрішний, правнук гетьмана Дем’яна Многогрішного, знаходить у собі сили кинути виклик жорстокій системі, витримати надважкі випробування, перемогти відчай і безвихідь, вистояти та зберегти людяність, долаючи перепони на шляху до щастя.

Театральна премія «Київська пектораль» заснували за ініціативою Київського міського відділення Національної спілки театральних діячів України у 1992 році та за підтримки Департаменту культури КМДА. Премія присуджується щорічно в Міжнародний день театру театральним колективам та окремим митцям за їхні професійні творчі здобутки за підсумками року, що минув.

Фото: Анатолій Федорців

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я