Це село довгий час перебувало на лінії зіткнення. У Посад-Покровському пошкоджено 99% будинків, половину з яких зруйновано повністю. Серед них – будинок культури, в якому знаходилася бібліотека, що до великої війни налічувала 13 тисяч книг.

Після російських обстрілів практично нічого з фондів не вціліло.

“Під час нашої останньої літературно-волонтерської поїздки на південь України ми передали невелику кількість книжок для бібліотеки Посад-Покровського, але після пережитих обстрілів книгозбірня потребує капітального оновлення фондів. Кожна ваша книга – підтримка бібліотеки та знак нашої єдності та незламності” – йдеться в повідомленні.

Книжки українською мовою можна надсилати ось сюди:

Херсонська область,село Чорнобаївка, Нова пошта #1, Демишева Олена, 0507858158.

Збір триватиме до 16 грудня 2023 року.

Український ПЕН – культурна і правозахисна громадська організація, що об’єднує українських журналістів, письменників, науковців, видавців, перекладачів, правозахисників. Є одним із 146 національних центрів Міжнародного ПЕН.

Діяльність ПЕН в Україні спрямована на захист свободи слова та прав авторів; популяризацію української літератури та культури; відстоювання цінностей і стандартів незалежної журналістики та налагодження міжнародного культурного співробітництва.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я