У рамках Марафону громад на 2-й міжнародній виставці-форумі “ReBuild Ukraine powered by Energy”, що проходить у Варшаві, 14 листопада українські громади презентували проєкти відбудови, реконструкції та модернізації об’єктів соціальної, транспортної та критичної інфраструктури.

Про це повідомила Асоціація міст України, яка є співорганізатором заходу.

Проєкти Херсонської громади презентував заступник начальника Херсонської міської військової адміністрації Віталій Бєлобров.

Він представив комплексний план відновлення громади, який розроблено в рамках проєкту «Підтримка відновлення місцевого самоврядування та відбудови і реконструкції громад в Україні», що впроваджується Агентством міжнародного співробітництва асоціації муніципалітетів Королівства Нідерланди VNG International у партнерстві з Асоціацією міст України.

Також розповів, що такий план відновлення включає 38 проєктів, серед яких, зокрема, першочерговий швидкий план відновлення. Основні орієнтири розвитку громади – це створення нових робочих місць та розбудова інфраструктури. Зокрема, на виставці презентували інвестиційні проєкти відновлення систем водопостачання та водовідведення МКП «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Херсона», побудови сонячної електростанції для незалежного енергозабезпечення міських очисних споруд, проєкти побудови трьох індустріальних парків, реконструкції та будівництва зруйнованих обстрілами закладів освіти.

Деталі цих 38 проєктів не уточнюються.

Основною метою “ReBuild Ukraine powered by Energy” є залучення міжнародного фінансування для відновлення українських громад, сприяння підприємствам енергетичної галузі України у реалізації відновлення об’єктів критичної інфраструктури, які постраждали внаслідок військової агресії, а також залучення інвестицій у міста та регіони України, які сьогодні підтримують мільйони переміщених сімей та мають привабливі інвестиційні можливості.

Захід організований під патронатом Міністерства енергетики України та за підтримки Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державного агентства відновлення та розвитку інфраструктури України, Міністерства економічного розвитку і технологій Республіки Польща, Американської торгово-промислової палати в Україні та профільних міністерств країн-партнерів ЄС.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я