У середу, 22 травня, о 12.30 в Блакитній залі центрального корпусу Українського державного університету імені Михайла Драгоманова (м. Київ) відбудеться прем’єра документальної вистави-вербатімі “Херсонські історії порятунку”.

Тринадцять жінок розповідають свої історії втечі з окупованого міста Нова Каховка. Війна забрала в них усе. Але війна не змогла забрати в них основного: прагнення вижити під час збройної агресії рф на території України.

“Хтось із цих жінок народжує під час війни, хтось чекає з фронту чоловіка живого й неушкодженого, у когось порозпухали ноги від сирості в укритті, у когось посікло обличчя осколками від вибуху, хтось із жахом спостерігає абсурд окупованого міста, яке занурюється в СРСР і не може вибратись з полону окупантів. Єдине їх об’єднує – це “дорога життя”, в якій кожен наступний блок-пост росіян може стати останнім у житті. У жінок нема імен, є лише спільне горе і біда, та бажання вирватись із окупантського пекла. Є шрами війни, які вже ніколи не загояться” – сказано в анонсі вистави.

Авторка документальних історій – Яна Малига.

Режисерка-постановниця, керівниця фольклорно-театральної студії “Квітуча Україна” – Ірина Климовських-Боровська.

Автор ідеї постановки, режисер, продюсер – Ярослав Карпець.

Звукорежисер – Сергій Полторацький.

Музичне оформлення – Ірина Климовських-Боровська.

Актори: Євгенія Стоцька, Макаров Максим, Швачка Анна, Овчатова Аріна, Вратських Софія, Дрозд Анастасія, Бойко Ярослав, Боровський Лев, Альона Куценко, Анна Санжаревська.

Дизайн афіші – Анастасія Краля.

Організатори: Український державний університет ім.Михайла Драгоманова, Київський державний будинок художньої та технічної творчості, ГО “Звершення”.

Під час захoду відбуватиметься збір дoпoмoги на oдну з лікарень Херсoна для пoрятунку пoранених від oбстрілів херсoнців.

Вхід вільний.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я