Благодійний фонд «Крила Фундейшн» другий рік поспіль проводить свято з нагоди Міжнародного дня дітей. Цьогоріч активності проходили в межах проєкту «Мультифункціональний просторі “КРИЛА”». У межах програми – розваги з аніматорами, аквагрим, солодощі, подарунки та сюрпризи. Окрім всього, організатори оформили виставку дитячих картин «Херсон очима дітей».

«Сьогодні ми привітали особливих дітей, які наразі живуть в Херсоні, а також діток, які наразі перебувають в одній із лікарень міста. Всім зробили подарунки. Також відбулися заходи в мультипросторі, – каже керівниця благодійного фонду Олександра Книга. – Маленькі херсонці танцювали, долучалися до конкурсів, відбувалися танцювальний батл і шоу мильних бульбашок. Ми всім вручали подарунки та запрошували до солодкого столу, а після – дивились мультфільм на великому екрані. Дякуємо нашим-янголам охоронцям, завдяки яким все це стало реальним, а також всім волонтерам».

Загалом до активностей долучилися 130 маленьких херсонців.

«Ми не могли не приділити увагу нашим дітям. Один із напрямків діяльності фонду – це допомога дітям та підтримка їхнього психоемоційного стану. У Херсоні не працюють школи й садочки, а гуляти по вулиці елементарно небезпечно, тому ми проводимо творчі заняття для дітей у безпечному просторі. Зараз розширили діяльність і вже на освітні заходи приходять не тільки діти, але й їхні матері та бабусі» – каже керівник проєктів фонду Андрій Книга.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я