За процесуального керівництва органів прокуратури Херсонської області з початку повномасштабного вторгнення зареєстровано та розслідується 145 воєнних злочинів вчинених по відношенню до дітей.

За даними ювенальних прокурорів, 43 дитини загинули та 152 – отримали поранення різного ступеня тяжкості.

І це не суха статистика, а воєнні злочини, які вчиняються окупантами проти життя та здоров’я українських дітей.

Непоодинокими є випадки травмування та загибелі дітей через атаку дронами, БПЛА та внаслідок скидання авіабомб.

У результаті систематичних бомбардувань та обстрілів об’єктів цивільної інфраструктури та житлових кварталів пошкоджено 595 об’єктів дитячої інфраструктури.

Порушуючи норми міжнародного гуманітарного права, ворожі війська проводять провокації для залякування місцевого населення, а також дискредитації Збройних Сил України.

Наприкінці 2023 року військові рф обстріляли м. Херсон із застосуванням 13 дронів-камікадзе. Тоді постраждало 9 мирних людей, серед яких 4 дитини. Пошкоджено об’єкти житлової та громадської інфраструктури, із них 2 заклади освіти та медичний заклад.

Цьогоріч окупанти цинічно обстріляли центральну частину обласного центру, попередньо із застосуванням 3-х авіабомб, внаслідок якого отримав поранення 15-річний юнак.

Ці дані не є остаточними, оскільки відсутня можливість огляду місць обстрілів у районах активних бойових дій та на тимчасово окупованих територіях.

фото з відкритих джерел

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я