Херсонською окружною прокуратурою затверджено та скеровано до суду обвинувальний акт стосовно директора будівельної організації за фактами заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчиненого в умовах воєнного стану, а також службового підроблення (ч. 4 ст. 191, ч. 1 ст. 366 КК України).

Слідством установлено, що обвинувачений під час укладання договору на проведення ремонту укриття у місті Херсоні зазначив, що є платником податку на додану вартість. Після виконання робіт вніс недостовірні відомості до актів виконаних робіт щодо суми, яка підлягає відшкодуванню в якості ПДВ. При цьому підприємство не є платником вказаного податку та не може претендувати на таке відшкодування. Як наслідок, привласнив понад 141 тис. грн бюджетних коштів.

Таким чином інтересам держави завдано шкоди через неправомірне отримання підприємством бюджетних коштів у вигляді вказаного податку.

Згідно з санкцією статті обвинуваченому загрожує покарання у виді позбавлення волі на строк від п’яти до восьми років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Досудове розслідування здійснювалося ВП № 2 ХРУП ГУНП в Херсонській області.

Написати коментар

введіть свій коментар!
введіть тут своє ім'я